Në M&Sillosi, vizioni ynë është që të jemi të njohur në vend por edhe në Evropë nga konsumatorët, komunitetet dhe njerëzit. Ne gjithmonë e bëjmë të pamundurën për t’u ofruar vlerat më të larta të produkteve dhe prodhimit të M&Sillosit..

M&Sillosi

Na ndiqni në:
+381 (0) 29 633 733

Author: Endrit

 Përbërësit per 8 persona 600 gr miell 200 ml ajke e thartë 200 gr gjalpë 1 pluhur pjekurinash Plus: reçel sheqer pluhur Hapi 1 Formojmë brumin me të gjithë përbërësit Hapi 2 Brumin e formuar e prejmë për së gjati në katër pjesë, duke mbushur secilën me recelin e dëshiruar. Secilën pjesë të