Në M&Sillosi, vizioni ynë është që të jemi të njohur në vend por edhe në Evropë nga konsumatorët, komunitetet dhe njerëzit. Ne gjithmonë e bëjmë të pamundurën për t’u ofruar vlerat më të larta të produkteve dhe prodhimit të M&Sillosit..

M&Sillosi

Na ndiqni në:

Përbërësit 1 gotë tahin 1 gotë sheqer pluhur 1 gotë vaj vegjetal 1 gotë çaji lajthia 4 gota miell FINNESA 1 Pluhur pjekje Hapat 1.Vajin, tahin dhe sheqer pluhurin e derdhim në një enë dhe e përziejmë. 2.Dalë nga dalë ia shtojmë miellin, pluhur pjekjën dhe e përziejmë brumin. 3.Do